logo

دسترسی سریع

از این قسمت می توانید به مطالب مهم سایت دسترسی داشته باشید
تماس با ما
تعرفه ها
آتلیه عروس
آتلیه
آتلیه عروس و داماد
info@uniquestudio.ir
09127998669
 

سخنی کوتاه با همراهان یونیک

یونیک

سخنی کوتاه با همراهان یونیک

در این مطلب سخنی کوتاه با شما دوستان و همراهان عزیز یونیک خواهیم داشت. پیشاپیش از زمانی که در اختیارمان خواهید گذاشت، سپاسگذاریم

 

سخنی کوتاه با زوجین گرامی و همراهان یونیک

 

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید، که تدوام دوستی هایمان در زندگی، به معنای انتخاب صحیح ماست؟! شکی نیست که اگر معیار درستی در انتخاب دوستانمان نداشته باشیم، هرگز نمی توانیم امید چندانی به استمرار روابط دوستانه داشته باشیم. آن هم دوستانی که بتوانند در موقعیت های مختلف زندگی و تمامی نقاط قوت و ضعف، همراه و مونس ما باشند و در این ارتباط به سود شخصی خود نیاندیشند.

مسلما نزدیک ترین و صمیمی ترین دوست برای هر انسانی شریک زندگی او نخواهد بود. او بیشترین نزدیکی را نسبت به شما دارد. با تمامی نقاط ضعف و قدرتتان به خوبی آشناست. نوع علاقه و نفرت شما را به خوبی می شناسد. پس به همین اندازه باید جایگاه ویژه ای را برای چنین دوستی در نظر بگیرید. او باید در کنار شما احساس آرامش کند. آن هم به قدری که بتواند هرگونه نقص و کاستی را فدای همین آرامش کند. او باید به خوبی و با کمال صداقت به میزان وفاداری و عشق و علاقه تان نسبت به خود پی ببرد. خصوصا در روزهای اول زندگی که او همواره در حال ارزیابی رفتار شماست.

خوشبختانه در روزگار معاصر، هر زوجی می تواند تا مدت ها پس از اولین لحظۀ آشنایی، در صدد ارزیابی طرف مقابل باشند و هیچ عجله ای برای ورود ناآگاهانه به عرصۀ واقعی زندگی نداشته باشند. این دوران را می توان دوران طلایی زندگی نامید. حال اگر ارزیابی متقابل، کاملا مثبت باشد و یا کفۀ امتیازات مثبت از امتیازات منفی به طور کاملا ملموسی سنگین تر باشد، چنین زوج هایی تمایل خود را به ازدواج و تشکیل یک کانون مهر و صفای خانوادگی به یکدیگر ابراز می دارند.

اما این پایان ماجرا نیست!

فاصلۀ زمانی بین ابراز تمایل به تشکیل خانواده تا روز ازدواج نیز، ارزشی چندان کمتر از دورۀ طلایی قبلی ندارد. زیرا این دوره به معنای اخذ امضای وفاداری و اثبات رفتاری است که در دوران طلایی بروز داده شده و منجر به ابراز تمایل به تشکیل زندگی مشترک شده است. پس هر یک از زوجین باید با کمال دقت و حسن نیت، دائما درصدد ترسیم زیباترین و واقعی ترین سیما از خود و زندگی پیش رو باشد. افقی که بتواند تمامی و یا لااقل بخش بزرگی از رویاهای هر زوج را برآورده سازد. لذا برنامه ریزی و هزینه های مادی برای ثبت زیباترین خاطرات از ایام ازدواج، همانند درخشش ستارۀ ناهید در آسمان پرجاذبۀ زندگی است. ستاره ای که به محض دوخته شدن هر چشم کنجکاوی به کرانه های لامتناهی زندگی، در مقابل چشمان هر زوجی جلوه گری می کند.

آتلیه عروس یونیک با درک اهمیت و تاثیر این دوران کوتاه در ایام طولانی یک زندگی مشترک، درصدد است که در جایگاه یک مشاور آگاه و مجربی قرار گیرد که نقش پررنگی را در ترسیم یک افق پرجاذبه از زندگی آتی را در اعماق ذهن و فکر زوج های جوان ایفا نماید.

زوجین گرامی می توانند با حضور در استودیو یونیک ، با دانش و تجارب کارشناسان ما شریک شوند. باشد که بتوانیم با کمک یکدیگر، زیباترین و ماندگارترین لحظه ها را برای شما عزیزان گرامی فراهم نمائیم و لبخندی به بلندای تمامی دوران زندگی مشترکتان را بر لبهای شما بنشانیم. منتظر دیدار شما هستیم

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت