logo

دسترسی سریع

از این قسمت می توانید به مطالب مهم سایت دسترسی داشته باشید
تماس با ما
تعرفه ها
آتلیه عروس
آتلیه
آتلیه عروس و داماد
info@uniquestudio.ir
09127998669
 

نورهای استودیویی

نورهای استودیویی

نور استودیویی، یکی از ابزار آلات پیشرفته نور پردازی مورد استفاده در استودیو یونیک

 

نور های استودیویی به نورهایی گفته می شود که در یک فضای بسته و به منظور عکاسی استفاده می شود. عملکرد آن به این صورت است که هنگام شات زدن دوربین و گرفتن عکس،  نور استودیویی تمام نور خود را به صورت متمرکز بر یک نقطه و در کسری از ثانیه بازتاب می دهد. هر چه سرعت بازتاب عکس توسط این دستگاه بیشتر باشد، تصاویر دقیق تری را به ما می دهد.

 

نورهای استودیویی در عکاسی حرفه ای جایگاه ویژه ای دارند، و می توان گفت تهیه ی یک تصویر مناسب بدون استفاده از آن ها امکان پذیر نیست. قدرت و مقدار نور بازتاب دهنده، و همچنین کیفیت تابشی رنگ ها توسط نورهای استودیویی بسیار بیشتر از نورپردازی متوالی می باشد. البته نورهای استودیویی نیز مانند دیگر نورهای قدرت های متفاوتی دارند که در شرایط مختلف می توان از آن ها استفاده نمود.

 

دانش نورپردازی یک فاکتور مهم در ساخت یک تصویر ایده آل می باشد. در صورتی که قوانین نورپردازی رعایت نشوند، حتی پیشرفته ترین تجهیزات نیز نمی توانند کاری را از پیش ببرند. استفاده از یک یا چند نور، نور بالا، نور پشت سر و … نکاتی هستند که در تهیه یک عکس ایده آل باید به آن ها توجه داشت.

 

نورهای استودیویی برندهای مختلفی دارند که از جمله قوی ترین و پیشرفته ترین آن ها می توان از برند آمریکایی برونکالر (BronColore) پروفوتو (Profoto) و فوتیکس (Phottix)نام برد. این برندها حرفه ای ترین برندهای موجود در بازار ایران هستند.

 

استودیو یونیک با استفاده از این ابزار حرفه ای؛ و به کار گیری دانش نورپردازی، تمام توان خود را در ساخت عکس های منحصر به فرد به کار می برد تا جاودانگی زیباترین لحظات را به شما هدیه دهد.

 

برندهای دیگر نظیر نایس فوتو (NiceFoto)، هنسل (Hensel)، اس اند اس (S&S) ویسیکو (Visico) و … در بازار موجود می باشند.

 

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت