logo

دسترسی سریع

از این قسمت می توانید به مطالب مهم سایت دسترسی داشته باشید
تماس با ما
تعرفه ها
آتلیه عروس
آتلیه
آتلیه عروس و داماد
info@uniquestudio.ir
09127998669
 

۶ روش جادویی برای شیک شدن داماد

6 روش جادویی برای شیک شدن داماد

۶ روش جادویی برای شیک شدن داماد

همه ما می دانیم که در روز مراسم و جشن عروسی، این عروس است که در مرکز توجه قرار دارد؛ اما این به این معنی نیست که داماد باید کنار بنشیند و دیده نشود. به جای این کار بهتر است تلاش کنید و در کنار عشق زندگی تان برجسته و متمایز به نظر برسید.  در اینجا روش هایی را به شما معرفی می کنیم تا داماد در این روز خاص، همچون عروس در مراسم بدرخشد. ابتدا به چند نکته اشاره می کنیم:

با عروس خود هم خوانی داشته باشید

اگر عروس شما لباس عروس رسمی پوشیده  است، شما هم باید لباس رسمی بپوشید (به جای کت و شلوار معمولی). اگر عروس شما لباس عروس غیر رسمی می پوشد،  شما هم بهتر است کت و شلواری که زیاد رسمی به نظر نرسد، مثلا از جنس کتان بپوشید.

مهمانان شما با لباس و کت و شلوار معمولی خواهند آمد(مگر اینکه معین شده باشد)، به همین دلیل، این بر عهده شما است که رسمی یا غیر رسمی بودن عروسی و لباس ها را مشخص کنید.

ترکیب جزئیات است که شما را از بقیه مهمان ها متفاوت می کند: شما و ساقدوش هایتان می خواهید شبیه به هم به نظر برسید، اما ترکیب تان باید طوری باشد که چشم همه مهمان ها به داماد باشد. در اینجا یک سوال مهم قابل طرح است.

چگونه داماد پا به پای عروس خود بدرخشد؟

 

 

در ادامه به ۶ شگرد اساسی اشاره خواهیم کرد که برای جذب نگاه ها به سوی خود می توانید از آن استفاده نمائید:

کت متفاوت انتخاب کنید

کت و شلواری بپوشید که یک در میان با ساقدوش هایتان متفاوت باشد. این کاراهمیت شما را در روز عروسی افزایش می دهد. به عنوان مثال می توانید یک کت برش دار انتخاب کنید و از نوازندگان بخواهید کت و شلوار و پیراهن کالسکه چی ها را بپوشند. به همین ترتیب، شما کت تک دکمه را انتخاب کنید و ساقدوش ها کت چهار دکمه بپوشند. یک تغییر ساده در طرح می تواند تفاوت برجسته ای ایجاد کند.

از گل استفاده کنید

یک گل مصنوعی به کت خود بزنید. این ساده ترین راه برای متمایز شدن داماد است. اگر ساقدوش های داماد لباس های ست می پوشند، لباس شما بهتر است در جزئیات تفاوت داشته باشد. گرچه بهتر است داماد و ساقدوش ها همگی گل کت داشته باشند ولی گل داماد باید بیشتر باشد و یا ازجوانه های گل، انواع توت ها و یا ساقه های شاخ و برگ دار مانند رزماری، مریم گلی و گشنیزاستفاده کنید. انتخاب دیگر برای ساقدوش های داماد این است که جوانه های گل داشته باشند و داماد گل شکفته به کتش بزند.

 

 

کراوات مناسب بزنید

کراوات متفاوتی انتخاب کنید. اگر ساقدوش های داماد کراوات ساده می پوشند، کراوات داماد می تواند در جزئیات متفاوت باشد. مثلا گره آن بزرگتر باشد و یا از انواع دیگر گره ها، غیر از گره کراوات ساقدوش ها، یا با طرح ، رنگ و سایه متفاوت می توان استفاده کرد. کراوات ساقدوش های داماد به برجسته و متفاوت شدن داماد در بین جمعیت کمک می کند. مثلا ساقدوش ها کراوات ساده بنفش بپوشند و داماد بنفش راه راه یا کراوات بنفش با نقطه های درشت نقره ای داشته باشد. به شکل ساده تر، اگر ساقدوش ها کت و شلواری با کراوات و جلیقه مشکی بپوشند، داماد باید کراوات و جلیقه سفید بپوشد.

از جلیقه یا کمربند استفاده کنید

جلیقه داماد متفاوت باشد. داماد این گزینه را برای متمایز بودن دارد که جلیقه ای با رنگ متفاوت از جلیقه ساقدوش ها بپوشد؛ یا به جای پوشیدن جلیقه از کمربند استفاده کند یا ساقدوش ها کمربند داشته باشند و داماد جلیقه بپوشد.

 

 

در جزئیات تفاوت ایجاد کنید

در جزئیات خیلی ریز تفاوت داشته باشید؛ مثلا در مورد جوراب، دستمال جیب، برگردان یقه و دکمه سر دست. اگر آنها را برعکس شیوه لباس پوشیدن ساقدوش ها استفاده کنید هم ایده خوبی است. اگر ساقدوش های داماد اکسسوری یکسان داشتند شما از همان نوع اما درشت تر آن مدل را انتخاب کنید و یا بر عکس آنها عمل کنید.

از کفش متمایز استفاده نمائید

کفش های متفاوت بپوشید. هرگز قدرت کفش ها را دست کم نگیرید. مطمئن شوید که هم داماد و هم ساقدوش هایش کفش براق می پوشند، اگر کفش متفاوت بپوشند نظم گروه را بهم می زنند. داماد می تواند همان نوع کفش اما طرح دار و یا رنگ دیگر آن را داشته باشد تا نسبت به ساقدوش ها متفاوت و در عین حال همسان به نظر برسد. به عنوان مثال، می توانید کفش های باروک بپوشید و ساقدوش ها کفش های چرمی که هیچ طرحی ندارند، به پا کنند. در صورت تمایل، اگر با کت و شلوار شما کفش قهوه ای هم خوانی دارد، شما که داماد هستید به نسبت رنگ کفش ساقدوش ها، رنگ قهوه ای تیره تر یا روشن تر را انتخاب کنید.

 

در آخر، باید گفت که روز عروسی هم برای عروس و هم مخصوص داماد است؛ وظیفه شما به عنوان داماد این است که به سمت صحنه میهمانی بروید و در کنار عروستان بدرخشید. مجبور نیستید تمام این فوت و فن ها را اجرا کنید؛ همان موردی را که ترجیح می دهید، انتخاب کنید و در مورد ساقدوش هایتان اعمال کنید.

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت